Usługi dodatkowe

Digital Virgo jest wiodącym agregatorem telekomunikacyjnym i dostawcą mobilnych usług dodanych w Polsce. Jesteśmy obecni na rynku od 2000 roku i przez ten czas zdobyliśmy szerokie doświadczenie i stworzyliśmy zespół wykwalifikowanych specjalistów. Naszymi partnerami są operatorzy, firmy z obszaru mediów i reklamy oraz samodzielni duzi reklamodawcy. Posiadamy technologię umożliwiającą dotarcie każdym kanałem komunikacyjnym do klienta poprzez: SMS, MMS, IVR, WAP/IM, WWW oraz aplikacje mobilne zapewniając pełną integrację wymienionych technologii z mediami masowymi oraz Internetem.

Oferujemy najszerszy zakres numeracji premium rate (usług o podwyższonej opłacie) na rynku. Doskonałe narzędzie do mikropłatności, idealne rozwiązanie dla użytkowników chcących zapłacić za dostęp do serwisu www, wziąć udział w głosowaniach, sondach, konkursach, loteriach czy skorzystać z serwisów informacyjnych. Cena usługi zależy od numeru, na jakim jest świadczona. Minimalna opłata bez VAT za wiadomość SMS to 0,10 zł a maksymalna 35 zł.

Przykłady zastosowań usług Premium Rate:

Text2Win

Wygraj nagrodę wysyłając swoją odpowiedź z wybranym prefiksem na wybrany numer. Zwycięzcy mogą zostać wybrani automatycznie lub manualnie przez administratora. Zwiększ sprzedaż zorganizuj konkurs z nagrodami!

Text2Vote

Wysyłaj SMSy aby wziąć udział w plebiscycie lub badaniu - zorganizuj ciekawą akcję dla swoich klientów!

Text2GetResponse

Kreatywne kampanie SMS, zgłoszenia po odbiór kuponów promocyjncyh, wsparcie kampanii mailingowych, wysyłka multimediów. Zorganizuj niestandardową akcję SMS!

Mobilne kupony

Wyślij kupon zniżkowy bezpośrednio na telefon. Mobilny kupon oszczędza Twój czas, pieniądze i jest przyjazny środowisku ;) Idealne rozwiązanie dla restauracji, salonów piękności, biur podróży czy innych sklepów

Uczestnik promocji może dokonać zgłoszenia do akcji również na stronie WWW. Zgłoszenie takie nie ma bariery kosztowej, gdyż nic Uczestnika nie kosztuje i jest równie powszechne, jak SMS czy aplikacja mobilna. Zaletą promocyjnej strony WWW jest przyjazny interfejs, gdyż Uczestnik może poza dokonaniem zgłoszenia do promocji w łatwy sposób przesłać swoje dane osobowe i wyrazić zgodę na ich przetwarzanie. Jednocześnie, możliwości wykorzystania narzędzi dostępnych on-line są tak duże, że właściwie nie ma żadnych ograniczeń co do kreacji koncepcji konkursu. Przyjazny interfejs stron WWW i ich interaktywność powodują, że promocja nie tylko daje Uczestnikowi możliwość wygrania nagrody, ale jest przy okazji świetną zabawą. Digital Virgo przygotowuje strony WWW w technologii Flash i HTML, a także aplikacje na portale Facebook i NK.pl.

Platforma Justpush to innowacyjna platforma do precyzyjnego dotarcia z reklamą mobilną do użytkowników, którzy mają zainstalowane aplikacje z modułem Justpush na swoim telefonie. Jeśli masz aplikację i potrzebujesz nowego kanału komunikacji z Użytkownikami, to Justpush może być dla Ciebie alternatywną platformą komunikacyjną, dzięki której będziesz w kontakcie z Twoimi Klientami. To pozwoli Ci również zachować kontrolę nad cyklem życia Twojej aplikacji.

  • Zintegrowane rozwiązanie do obsługi komunikacji z użytkownikami aplikacji mobilnych
  • Obsługa głównych platform: Android, iOS, Windows Phone
  • Łatwa integracja - gotowe biblioteki, dokumentacja i wsparcie
  • Intuicyjny panel WEB do zarządzania kampaniami (dla osób biznesowych)
  • Raporty z realizowanych kampanii pokazujące dokładne wyniki (100% mierzalność)
  • Justpush API - możliwość integracji z systemem Partnera